Měla jsem v sobě duševní nepokoj, cítila jsem se sklíčeně, občas osamoceně – i když jsem byla v kruhu své rodiny, na kterou se mohu vždy spolehnout a vím, že mě mají opravdu rádi a jsou tu vždy pro mě. Potřebovala sem si ulevit a problém se mi nechtěl rozebírat s někým, koho znám.
Každé sezení s paní Erikou Benickou bylo plné porozumění, milých úsměvů a všudypřítomného optimismu. Každá trable, kterou jsem s paní psycholožkou rozebrala byla hned pryč – bylo to, jako když se z ošklivých a zlých housenek stanou překrásní, milý motýlci, kteří jsou nádherně zbarvení a přinášejí samou radost – a už se nevrátila. U paní Eriky Benické jsem byla na třech sezeních a musím říci, že se mi každou návštěvu u ní dělo lépe a lépe.
Tímto způsobem, bych ráda poděkovala, paní Erice Benické za svůj čas, který mi věnovala, za to, s jakou péčí mi, opravdu velmi, pomohla a za to, že mě inspirovala. Děkuji Vám!
Pokud máte nějaký srdce-bol, tak vám vřele doporučuji laskavou pomoc paní psycholožky Eriky Benické – člověka, který má zlaté srdíčko.